Драчівська загальноосвітня школа І ступеня Старокостянтинівської районної ради

200-річчю Тараса Григоровича Шевченка присвячується

25.11.2013 року

Ми чуємо тебе, Кобзаре, крізь століття!

Ми нарвем квіточок, й за нашим звичаєм,

Сплетемо віночок - портрет заквітчаєм.

Тоді заспіваєм на повнії груди

Нехай люди знають, що Шевченка любим

Тарас Григорович Шевченко… Це ім’я відоме сьогодні всім. Люблять творчість Великого Кобзаря і у нашій  школі. Схиляємо низько голову перед його життям, бо він ″був сином кріпака і став володарем у царстві людського духу″, зумів піднятися на ті вершини, яких ніхто так і не досяг.

25 листопада у нашій школі відбувся виховний захід присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка  «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!».  На святі учні школи, вшановуючи пам'ять письменника, декламували його вірші, виконували пісні та розігрували інсценівки за його творами.  І кожен  відчув гордість з того, що народився і живе на землі, «яку сходив Тарас малими босими ногами».

Пошана і вдячність наповнює серця усього людства, бо Тарас Григорович Шевченко – не тільки співець України, він поет на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі. Ми пишаємося тим, що він – наш земляк, і  прагнемо бути достойними його нащадками.

18.10.2013 року

Ми – нащадки Кобзаря!

Cьогодні  відбулася відкрита  виховна година «Ми – нащадки Кобзаря!» Учні 5-9 класів були активними учасниками свята. Школярі уважно слухали Шевченкове слово,  вдумуючись,  співпереживаючи,  переконуючись,  що Кобзар простий,  доступний,  усім  зрозумілий  і  водночас  геніальний.

01.09.2013 року

Тарас  Шевченко -  совість  України, її  душа  і   оберіг

Кожен народ має щось своє найдорожче, найсвятіше. Для українців такою святинею є натхненник національних ідей, провідник добра, волі, щастя і правди – Тарас Шевченко. Саме завдяки його влучному слову, що лунало сильно і впевнено, наш народ усвідомив себе як національну єдність. Тарас Шевченко – великий син України, гордість і слава наша.

«Тарас  Шевченко – совість України, її душа і оберіг» – під таким гаслом розпочався 2013-2014 навчальний рік. Перший день навчання розпочався Всеукраїнським Шевченківським уроком.

29.08.2013 року

Твоє слово поміж нас, Тарасе!

У 2014 році Україна святкуватиме 200-річчя з дня народження великого українського письменника Тараса Григоровича Шевченка. З метою гідного відзначення цієї знаменної дати у  нашій школі оформлено виставку книг, документів та фотоматеріалів,  організовано проведення  літературних  читань, конкурсів, вікторин, під час яких учні більш детально знайомляться з життям та творчою діяльністю Великого Кобзаря.