Драчівська загальноосвітня школа І ступеня Старокостянтинівської районної ради

Пишаємося переможцем!

2013 - 2014 навчальний рік

Кожен учитель нашої школи пишається досягненнями своїх вихованців. Кожен з нас вірить, що головні перемоги наших дітей ще попереду. Всі ми можемо з впевненістю сказати: "Перемога дитини - моя перемога!" Учителі нашої школи працюють   із здібними   дітьми, які своєю працею, бажанням та  наполегливістю досягають високих результатів у навчанні, спорті та творчості. Саме вони, наші діти, додають життю вчителів яскравості. Завдяки учням, ми віримо, що недаремно вибрали професію учителя.

Тож сьогодні наша школа пишається,  Дерейчуком  Дмитром, який завдяки своїй наполегливій підготовці, роботі з різноманітною літературою  досяг успіху. А саме, одержав друге призове місце в районній олімпіаді з історії, третє призове місце з англійської мови, п’яте місце з біології та шосте з математики.